Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Last Minute 8denní letecké zájezdy na Sicílii

3,4 / 5 Solymar Praha (mapa) 110 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
FKSP
Marie

Je prosím ještě volné místo z Brna 30.4. Hotel Solymar.Možná i 2 místa.Děkuji

SOLYMARMonika

Dobrý den. Ano, jsou ještě volná poslední místa u tohoto ubytování. V případě zájmu zašlete předběžnou rezervaci na cestovní kancelář, bude Vám obratem potvrzena. Hezký večer.

Alena

Dobrý den, mám otázečku, je výhodnější objednat auto přímo v CK (jáká je asi cena nejlevnějšího autíčka na 3 dni?), nebo bude možnost přímo v mestečku Selinunte u hotelu Paradise beach resort, alebo je toto městečko příliš malé a bude se muset pro auto zajít do jiného vzdálenejšího městečka? A ještě 1 otázočka, nemáte aktuální informaci od delegáta o počasí v této oblasti, kolik stupňů má vzduch a voda např. v dnešní den? Děkuji

SOLYMARMonika

Dobrý den, samozřejmě mám info z lokality, kde je již náš tým delegátů. Dnes vzduch kolem 30 st. voda kolem 20. Je to dáno i orientací části ostrova směrem na západ k Africe, dlouhému mělčímu pobřeží…takže teplota i oproti Trapani je v naší lokalitě cca o 7 st. více…K tomu příjemná vlhkost a kombinace dvou termických větrů, které vytvářejí ideální prostředí pro jarní – letní dovolenou…Když zašlete e-mail…můžeme Vám poslat i aktuální fotky z pláže…:) Hezký večer. Ohledně auta – je možnost zapůjčení přímo na hotelu (3 dny 218,– EUR), ale kdo má zájem, doporučujeme již auto v CK – min. 3 dny – je potřeba se pro něj nechat dopravit za manipulační poplatek 40,– EUR a vzdálenost cca 40 km, půjčovné typu Renault Clio 125,– EUR na 3 dny. NA CELY TYDEN při objednání již v Praze a vyzvednutí hned na letišti je cena do 200,– EUR na celý týden! Hezký večer.

brutus

Dobrý den,


chtěl bych se zeptat, jak je vzdálené nejbližší město s možností nákupů, s restauracemi, atd. od hotelu Paradise beach hotel?? Vypadá to tam dost odlehle… 


Děkuji
SOLYMARMonika

Hotel je umístěn v přírodní rezervaci …dochozí je Selinunte podél pláže cca 2 km, ale hotel zajišťuje kyvadlovou dopravu do Selinunte 4,– EUR tam i zpět i do Castelvetrana 5,– EUR tam i zpět…ale procházka podél pláže je to příjemná…Výhodou hotelu je jeho umístění přímo u pláže…

Lenka

Jeste se zeptám a termín 7.5. Hotel Delfino pro 2+2 děti ? Jak zarezervovat, jak zaplatit? Kde a kolik? Dále zda neleží hotel někde v "pustině " a je mozné večer na procházky, kolonády, městečka, obchudky, ...... Děkuji

SOLYMARMonika

Dobrý den – hotel v pustině neleží :)… je vzdálený cca 4 km od Marsaly, z hotelu je i kyvadlová doprava…Klienti také chodili do kaváren a cukráren do Strasati pěšky…Pro zakoupení zájezdu je 2 x voucher dospělý slevomat a 1. Dítě na 3. lůžku 990,– Kč a 2. dítě 5.990,– Kč na 4. lůžku se doplácí v cestovní kanceláři . Hezký den

Lenka

Oprava: Delfino ****

SOLYMARMonika

2 × 11.990,– Kč a 3. lůžko dítě 990,– Kč a 4. lůžko 14 let 7.990,– Kč – hotel disponuje rodinnými pokoji (mají dvě části)

Lenka

HotelSolymar
Je mozné ubytovani pro 2 dospělé a 2 děti? 14 a 7 let? A poprosím cenu – zda je to mozné? Díky a pekny večer

SOLYMARMonika

Dobrý den, ano je to možné – pokoje jsou prostorné. Cena je 2 x voucher dospělý a 3. lůžko dítě 990,– Kč a 4. lůžko dítě 14 let – je 4. lůžko dospělý 7.990,– Kč

Veronika

Dobrý den, mohla bych poprosit o nějaké informace k hotelu Solymar ? Předem děkuji
email: straccaa@seznam.cz

SOLYMARMonika

Zašleme na Váš e-mail…

Jarda

Dobrý den, prosím Vás o IČ Vaší společnosti. Děkuji.

SOLYMARMonika

267 02 754

Michala

Dobrý den, jak daleko od hotelu Solymar je možné zakoupit potraviny? Je-li v nabídce psaná voda+ víno k večeři, v rámci snídaně tekutiny žádné nejsou?

SOLYMARMonika

Dobrý den, samozřejmě že k snídani tekutiny jsou, káva, čaj, voda, džus, kakao, atd…Snídaně je bufetová…Hotel se nachází u historického centra na kolonádě a proto jsou v dochozím dosahu veškeré obchody, včetně potravin. Hezký večer

Jana

Prosím o informaci, jestli také zprostředkováváte pronájem auta – konkrétně při pobytu v hotelu Paradise Beach? Děkuji

SOLYMARMonika

Dobrý den, ano auto je možné dohodnout již v CK a nebo pak na místě prostřednictvím delegáta nebo na Recepci.

Gabriela

Ještě bych se chtěla zeptat, v jakých pokojích budou klienti ubytování v hotelu Delfino Beach. A mohla bych dostat bližší info i k hotelu Solymar?
 Děkuji

SOLYMARMonika

Klienti v hotelu DELFINO BEACH mohou být ubytování buď v hlavní budově a nebo v pokojí GARIBALDINA…zašlete nám Váš e-mail, poskytneme Vám další informace.

Gabriela

Dobrý den,
chtěla bych Vás požádat o zaslání bližších inforamcí o hotelu Delfino Beach a Pradise Beach Resort na můj e-mail, nikde se mi nic moc bližšího zjistit nepodařilo. Ráda bych se ještě zeptala, jakou formou se doplácí dítě v případě koupě 2 voucherů? Tedy uvádíte, že se 990,– Kč doplácí v CK, ale jsme z Brna a CK v Praze.? Další dotaz, byly by možné složit peníze za celý zájezd přímo v bance na Váš účet?
Dítě 2,5r má za cenu 990,– místo v letadle, ubytování i stravu?
Děkuji

SOLYMARMonika

Dobrý den, když nám zašlete Vaší e-mailovou adresu, rádi Vám poskytneme další informace. Dítě na 3. lůžku opravdu na této akci je za 990,– Kč se stejnými službami jako cena dospělý, včetně samozřejmě stravy a místa v letadle. Je potřeba tedy zakoupit 2 x voucher na slevomatu a dále pak dítě doplatit na účet CK, ve chvíli kdy obdržíte cestovní smlouvu. Doporučujeme zájezd zarezervovat, uvést jméno, příjmení, datum narození, bydliště, telefonický kontakt – vybraný hotel, termín odletu a místo odletu z Prahy nebo z Brna. Hezký večer

Pavel D

Dobrý den, je volný termín 7.5.-14.5. 1 dospělý a jedno 12-leté dítě? Paradise Beach Resort Hotel*** případně 2× dospělý 1 dítě 11 a druhé 12let. Jak rezervovat tuto variantu?

SOLYMARMonika

Dobrý den, ano termín ještě volný je. V případě první varianty zakoupíte voucher na slevomatu 1+1, tedy voucher za 18.890,– Kč. V případě druhé varianty pak 2 x voucher dospělý a dítě 11 let na 3. lůžku 990,– Kč a dítě 12 let (dospělý) na 4. lůžku 7.990,– Kč (jestli mu ještě není 12 let, tak 5.990,– Kč). Hotel disponuje rodinnými prostornými pokoji, když zašlete e-mail na solymar@solymar.cz, můžeme Vám zaslat fotky. Hezký den

Ivana

Dobrý den,


mám zájem o zájezd na sicílii


Chtěla bych se zeptat, zda-li je odlet z Brna pro oba termíny, tzn. i pro 30.4.2013? 


Pak bych se chtěla zeptat, zda-li je platba možná převodem i jiným způsobem než on-line platební kartou?
Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano. Děkujeme za Váš dotaz. Z důvodu brzkého konání zájezdu lez skutečně platit pouze kartou. Pokud tuto možnost nemáte, doporučujeme kontaktovat banku. Děkujeme.

Adnil

Dobrý den,prosím o cenovou kalkulaci 2× dospělá osoba,1× dítě 3,5 roku a 1× dítě 4 měsíce. Děkuji

SOLYMARMonika

Dobrý den, cena by byla 2 x voucher dospělá osoba a v cestovní kanceláři doplatek 990,– Kč za dítě 3,5 roku na 3. lůžku. Miminko je zdarma bez nároku na stravu, lůžko a sedadlo v letadle (cestuje na klíně rodiče z bezpečnostních důvodů). Hezký den

Pavla Horčičková

Dobrý den,
Můžete mi prosím poradit kolik voucherů koupit pro 1× senior, 1× 12let dítě, 1× 2 roky dítě. 


Delfino Beach Hotel, odlet Brno 30.4.2013


Předem Vám děkuji.


S pozdravem


Pavla Horčičková
SOLYMARMonika

Dobrý den, mezitím jsme odpověděli na Váš e-mail, ale voucher je 1+1 a dítě, protože má 12 let 7.990,– na 3 lůžku, kdyby mu nebylo 12 let, tak 5.990,– Kč a doplácí se v CK.

Simona

Dobrý den. budete tuto nabídku opakovat ještě v září? Simona

SOLYMARMonika

Dobrý den…vyplatí se sledovat SLEVOMAT :)

Lukáš

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda jsou v okolí hotelu Paradise Beach Resort*** nějaké nákupní možnosti a restaurace, resp. promenáda?? Když tak, v jaké vzdálenosti? Děkuji Lukáš

SOLYMARMonika

Dobrý den, hotel Paradise Beach je umístěn v přírodní rezervaci, kterou se dá dojí pěšky necelé 2 km do městečka Selinunte, kde jsou restaurace, kavárny…a také archeologický park…Hotel také zajišťuje kyvadlovou dopravu do Selinunte za 4,– EUR a do Castelvetrana – 5,– EUR ve stanovených hodinách.....Když nám pošlete e-mail, můžeme Vám poslat aktuální fotky z dnešního rána :)

ludmila

Dobrý deň, rada by som vedela konečnú cenu v tom prípade, keby sme cestovali 2 dospelí s 12 ročným dieťaťom, z Prahy 30.4. do hotela Solymar. Ďakujem za odpoveď, pekný deň.

SOLYMARMonika

Dobrý den, cena bude 2×voucher 8.990,– Kč a cena za dítě, poněvadž předpokládám, že už je mu 12 let, tak je to jako 3. lůžko dospělý, tedy 7.990,– Kč, celkem tedy: 25.970,– Kdyby Vašemu dítěti nebylo ještě 12 let v termínu zájezdu, tak by platil 5.990,– Kč. Dítě se doplácí v CK při sepsání Cestovní smlouvy.

Joska Fesoj

Dobrý den,chci se zeptat,jak dlouho trvá transfer do hotelu Solymar a ostatnich…dekuji

SOLYMARMonika

Dobrý den, do všech nabízených hotelů trvá transfer cca 1 hod.

Jitka

Dobrý den, zajímá mě zda součástí hotelu Solymar je i venkovní bazen. Děkuji

SOLYMARMonika

Dobrý den, ano..v areálu je venkovní bazén.

Sona Salzerova

Dobrý den, měla bych zájem o hotel Paradise Beach Resort***. Byly bychom 3 dospělé osoby na 1 pokoji. Chtěla jsem se tedy zeptat, jestli si mám zakoupit 3 vouchery á 9 990 ,–- nebo 2 vouchery a 3. osobu za 7 990,–- doplatit u Vás cestovní kanceláři?

Ještě jsem se chtěla zeptat, chtěli bychom termín 7.5. – 14.5.2013 odlet z Prahy. Mám tento požadavek uvést při rezervaci? Děkuji.

SOLYMARMonika

Mezitím již máte rezervaci…děku­jeme:)

Silva

Dobrý den,kdybychom jeli 2 dospělí + 2 děti /11 a 16/ le/ jaká by byla přibližně konečná cena zajezdu.Zájem o u bytování v hotelu Delfino Beach.
Děkuji za odpověď

SOLYMARMonika

Dobrý den, dospělí je 2 x voucher za cenu 11.990,– Kč, 1. dítě na 3. lůžku 5.990,– Kč a 2. dítě (resp. dospělí na 4. lůžku 7.990,– Kč doplácí se v cestovní kanceláři při uzavření cestovní smlouvy …

zuzana

Dobrý den, jaká by tedy byla celková částka za jednoho dospělého a jedno dítě 10 let ? děkuji

SOLYMARMonika

Dobrý den, záleží u jakého hotelu, je to voucher 1+1, např. u hotelu SOLYMAR je cena voucheru: 16.980,– Kč

Eva Damovská

Dobrý den,chci se zeptat,jak dlouho trvá transfer do hotelu Solymar. Také chci poprosit,zda by jste na mail bivi76@centrum.cz zaslali bližší info k tomuto hotelu.Děkuji mnohokrát.

SOLYMARMonika

Dobrý den, transfer do všech nabízených hotelů je cca 1 hodinu. Na mail jsme Vám zaslali informace o hotelu, na Vaše jméno :). Hezký den.

Radka

Dobrý den, jaká by byla cena při 2 dospělých a 2 dětí ve věku 3 roky a 1 rok, děkuji.

SOLYMARMonika

Dobrý den, v rámci zvýšené poptávky tohoto druhu, ck tedy nabízí 2 x cenu dospělý (2 x voucher) a po té příplatek za dítě 3 roky 990,– Kč s nároky na služby a dítě 1 rok je zcela zdarma bez nároku na lůžku a sedadlo v letadle…V případě dalších dotazů se prosím obratte na cestovní kancelář. Hezký den

Zelenková Markéta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaká by byla cena, pokud bych jela jen já sama se synem = 1dospělá osoba + 1 dítě 4roky – doplácela bych za neobsazené lůžko, nebo bych musela připlatit 1lůžkový pokoj ??Děkuji za odpověď

SOLYMARMonika

Dobrý den, právě pro typ takovéto poptávky, kdy maminka, tatínek jede sám s dítětem do 12 let, je na této nabídce akce 1+1, zaplatíte cenu voucheru 1+1 u příslušného hotelu, např. tedy PARADISE BEACH resort 18.890,– Kč. Je to celková a konečná cena, žádné další příplatky se neplatí. Hezký večer.

Ivana

Dobrý den, pokud si zakoupím vouchry zítra, mám jistotu, že bude volný mnou vybraný termín a hotel. Konkrétně mám zájem o 2 dospělé do hotelu Delfino Beach od 7.5. odlet z Prahy? Lze si to zarezervovat? Abych nenakoupila vouchery a pak nebyl mnou vybraný termín a hotel obsazen.Děkuji

SOLYMARMonika

Dobrý den, ano je lepší si udělat předběžnou rezervaci e-mailem, na zájezd Vám dáme opci a Vy pak v klidu můžete zakoupit vouchery na SLEVOMATU. :)

Marie

Dobrý den,
ráda bych se zeptala,jestli je možné zamluvit termín a místo odletu ještě před zapalcením zájezdu?Zájezd mám objednaný,ale nevím zda bude volný druhý termín od 7.5. s odletem z Prahy.
Děkuji za odpověď

SOLYMARMonika

Dobrý den, ano je to možné, vytvoříme Vám na zájezd opci a Vy mezitím budete mít prostor pro zakoupení voucherů na Slevomatu :)…S přáním hezkého večera.

Dagmar Procházková

Dobrý den,tato nabídka je velmi lákává.Neplánujete rozšířit ji i v letních měsících(např.konec srpna nebo i přelom srpen-září)?Pracuji ve školství,tudíž je pro mne tento termín naprosto bezpředmětný.Děkuji za odpověď.

SOLYMARMonika

Dobrý den, plánujeme různé zajímavé akce v dané destinaci…vyplatí se tedy SLEVOMAT sledovat :)… S přáním krásného dne

Jana

prosím ještě jeden dotaz, je možno konkrétně u Delfino Beach Hotel koupit nějaké potraviny, když budeme mít jen polopenzi ? Děkuji

SOLYMARMonika

Dobrý den, je supermarket hned vedle hotelu Delfino Beach, bude otevřený ale až od 15.5. 2013. Z tohoto důvodu hned při prvním výletu zdarma do Mazara del Vallo – zastavuje autobus u hypermarketu FAMILA pro případné nákupy potravin a potřebných dalších věcí. Samozřejmě jsou i další možnosti, Město Marsala je vzdálena od hotelu cca 4km a od městečka Strasatti je vzdáleno cca 3 km a hosté hotelu Delfino Beach tam procházkou chodili do kaváren, cukráren a do malých obchůdků pěšky příjemnou procházkou.

Jana

Dobrý den, kdybych jela s dcerou 10 let koupím jeden voucher a budeme mít normální dvoulůžkový pokoj ?

SOLYMARMonika

Dobrý den, ano AKCE 1+1 je právě pro tento účel a ubytování je samozřjemně dvoulůžkový pokoj a je zvýhodněné pouze cena za dítě se službami ve stejném rozsahu jako dospělý…:)

Šárka Kobrynová

Dobrý den, jako daleko od pláže je Hotel Solymar? tato věta mi přijde totiž zavádějící. „Hotel leží asi 10 m od pláže. Lehátka jsou pro hotelové hosty k dispozici cca 700 m od hotelu…“ A další dotaz, jak je možné, že na googlu nejde tento hotel vyhledat? Chtěla jsem si najít jeho polohu ve městě, ale vypadá to, že snad ani neexistuje…

SOLYMARMonika

Dobrý den, zašlete nám prosím Váš e-mail, pošleme Vám veškeré podklady k hotelu. Hotel nese naše jméno a je určen pro naši klientelu z Itálie, Španělska , ČR…jeho současné stránky připravujeme. Původní stránky hotelu nemůžeme využívat, nesou jméno bývalého majitele, šlechtické rodiny. Hotel se opravdu nachází přímo u moře, ale pláž vybavená slunečníky a lehátky je vzdálena – dochozí podél moře cca 700 m, nebo kyvadlouvou dopravu z hotelu..Můžete samozřejmě využít i jíné nabídky hotelu…Hezký den.

Marian Vítek

Dobrý den,také zcela jasně nechápu kalkulaci pobytu s dětmi? Můžete mi prosím sdělit,kolik zaplatím celkovou cenu za 2 dospělé jedno pětileté dítě (ubytování,stra­va,letištní poplatky…),děkuji, s pozdravem p.Vítek

SOLYMARMonika

Dobrý den, zaplatíte 2 x voucher a dítě doplatíte v CK ve výši 990,– Kč včetně veškerých poplatků, polopenze…stejných služeb jako dospělá osoba …Hezký den :)

Marek Hrádela

Dobrý den, jelikož jsem se již minulý rok poměrně draze
poučil, zajímá mne jak vysoký máte sjednaný pojistný limit u pojištovny pro případ úpadku. Děkuji

SOLYMARMonika

Dobrý den, velice nás mrzí, že máte špatnou zkušenost, ale naprosto Vás chápu…Jak jistě vítě, v dnešní době podléhá schvalování CK i Min. m. rozvoje a pojistku samozřejmě máme adekvátní vzhledem k dané destinaci a služeb s tím spojených…Informace pojištění nás váže s pojišťovnou a jsou to informace, které se veřejně nepublikují…ale rádi Vám podáme informace v naší pobočce. Hezký den..

peggy

Dobrý den,
chci zájezd proplatit od zaměstnavatele z FKSP. Je to možné?Zájezd zaplatím Slevomatu a CK mi vystaví fa pro zaměstnavatele (čerpání z fondu kult.a soc.potřeb). PO zaplacení fa mi vráti původní peníze.

SOLYMARMonika

Dobrý den…ano je to možné a vše je potřeba sepsat a uvést do cestovní smlouvy v CK.

Monika Benešová

tak že jestli to chápu dobře tak zaplatím za děti za jedno 990kč za druhé 5990kč a plus ještě za každého za 3 a 4 lůžko 7990kč To pak děti vyjdou dost draho:-( jinak nechápu tu cenu kterou máte uvedenou za 3 a 4 lůžko tato cena tedy platí pro koho?

SOLYMARMonika

Dobrý den, ne, to by samozřejmě nebyla výhodná nabídka… Zaplatíte za 2 x dospělou osobu – voucher a pak za 1. dítě na 3. lůžku 990,– Kč a za 2. dítě 5.990,– Kč na 4. lůžku v cestovní kanceláři…nic víc neplatíte a děti mají stejné služby v ceně, jako cena pro dospělého…Hez­ký den…:)

Alena Šídová

Dobrý den,
prosím o konkrétnější odpověď na vznik Vaší CK. V koncesní listině máte uvedeno 15.04. 2013. Takže před zakoupením zájezdu u Vás bych chtěla více informací. Před tímto datem máte na koncesní listině pouze cestovní agenturu, tudíž pouze provizní přeprodej zájezdů. Takže jak píšete že jste v roce 2012 pořádali zájezdy do této destinace ? Nějak to celé na mě nepůsobí věrohodně, včetně Vaších stránek. Ale nabídka tohoto zájezdu je lákavá, takže prosím o vysvětlení.

SOLYMARMonika

Dobrý den, prosím o zaslání e-mailu na solymar@solymar.cz. Rádi Vám veškeré potřebné informace poskytneme (včetně historie, referencí atd…)..ale do diskuse dlouhý příspěvěk…SOLYMAR je vytvořený brand jako CK pro novou destinaci západní Sicílie a vychází z dlouholeté zkušenosti Prázdninového klubu Evropa -cestovní kanceláře…která byla založena již roku 1995 …Rádi Vám zodpovíme jakékoliv další dotazy. Hezký den

Monika Benešová

Dobrý den, když by jsme jeli 4člená rodina, koupím tedy 2 vouchry a děti budu mít za 990 a 5990kč? ale neuvádíte zda pro děti platí polopenze také? mají ji už také v ceně?

SOLYMARMonika

Dobrý den…ano přesně tak..Dětí mají v ceně to, co dospělá osoba, pouze jsou na 3. a 4. lůžku.

Jana

Dobrý den zajímala by mě přibližná teplota vody a vzduchu.Uvádíte,že na jaře je teplota okolo 20–25 stupnů,tak na koupání to asi moc nebude děkuji.

SOLYMARMonika

Dobrý den…velikou zajímavostí této oblasti je právě její klima…západní část Sicílie je do Středozemního moře a je pouhých 120 km do Afriky…Pláže jsou písčité a voda průzrůčná a do asi 1000 m dosáhnete – záleží na lokalitě…tím má samozřejmě voda i vyšší teplotu…V průměr má tato lokalita více o 5 st. C než např. Palermo a má 300 slunečných dní v roce. Na našich stránkách v sekci PURE SICILY jso aktuální fotky…voda má zatím kolem 19 st., takže kdo se koupe na Slapech.....koupe se i tady…už teď…během 14 dnů se pak voda stoupne tak na 21–22 st…

Renata Tu

Dobrý den – nabídka se mi moc líbí, ale dozvím se, zda bychom mohli jet až 29.4. Pokud nabídku nevyprodáte, oroduji za možnost zakoupit ji v rámci exklusivních slev :-) díky

SOLYMARMonika

Dobrý den, v rámci exkluzivních slev tuto možnost máte :)…

marcelina

nevím, zda si mám koupit pobyt, když člověk zavítá na vaše stránky, nic v nabídce není, jen tyto konkrétní pobyty…vypadá to, jako by jste právě vznikli a tvoříte i stránky a nic jiného nenabízíte..každá cestovka má plno pobytů a destinací vy tam nemáte nic…vypadá to dost na riziko, píšete, že jste vznikli v první vlně cestovek, ale nabídku žádnou nemáte ..ani o letecké společnosti jsem doposud neslyšela..

SOLYMARMonika

Jelikož se v této době specializujeme pouze na danou oblast – Západní Sicílie – proto na našich stránkách nepublikujeme další destinace. Jsme tour operator, který produkt Západní Sicílii zavedl „pilotním projektem“ v roce 2012 a setkal se s pozitivními ohlasy u klientů, tak nabídka byla rozšířena pouze o větší výběr hotelů v dané destinaci. Jsme tedy přímým partnerem SLEVOMATU a náš produkt přeprodávají další cestovní kanceláře a cestovní agentury. Souhlasím, že webové stránky nejsou dle dnešních standardů, ale obsahují potřebné informace o dané destinaci. Věřím, že tento nedostatek odstraníme a nebude toto důvodem proto, aby jste s námi nenavštívila toto jedinečné místo. Ohledně letecké společnosti uvádím, že jsme byli dlouholetými partnery ČSA až do její privatizace, kdy nám a i ostaním CK byly zrušeny charterové lety a nevidíme důvod podporovat monopol TRAVEL SERVISU a jejich pro nás nevyhovujících služeb. Z tohoto důvodu máme lety z Prahy i z Brna s naprosto flexibilní, spolehlivou leteckou společností VOLOTEA ze Španělska, která nám zaručuje dodržování letového řádu. Doufám, že jsem tímto alespoň částečně zodpověděla Vaše dotazy a Vy s námi navštívíte tuto překrásnou lokalitu… S přáním příjemného dne

Pavel

Dobrý den,
pokud bych si koupil 1 voucher do „Beach Resort Hotel*** superior“, budu muset něco doplácet za to, že jsem sám?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den

SOLYMARMonika

Dobrý den, v nabídce SLEVOMATU poskytujeme jednolůžkový pokoj bez příplatku v hotelu SOLYMAR *** bez příplatku. Jsme schopni Vám nabídnout stejné podmínky i v hotelu Paradise Beach Resort Hotel..Stačí zakoupit 1 x voucher na SLEVOMATU a při zaslání čísla voucheru odkázat na naší diskuzi..Přeji pěkný den…

Petra Štemberová

Dobrý den, není mi jasná cena za rodinu 2 dospělý a 2 děti. Píše se že jedno dítě platí jen 990 a druhé 5900…připočítává se k tomu ještě cena za 3. a 4 .lůžko7990 jak píšete?To by pak mělo dítě drahší než dospělý…Máme 2leté a 6ti leté dítě…jaká by byla cena zájezdu??? Díky…

SOLYMARMonika

Dobrý den, v tomto případě je potřeba zakoupit dva vouchery pro dospělou osobu a cenu za děti: 990,– Kč a 5.990,– Kč doplatíte přímo v Cestovní kanceláři. Stačí zaslat čísla voucherů na e-mail: solymar@solymar.cz a uvést počet a datum narození dětí..S přáním krásného dne

marcelina

mohu se zeptat,proč skoro všechny cestovky nabízejí tuto lokalitu hlavně jako seniorskou..pro+55…

SOLYMARMonika

Tato lokalita byla na podzim „pilotním projektem“ a setkala se s velice pozitivním ohlasem ze strany klientů…i v této věkové skupině.. Z tohoto důvodu, a to hlavně mimo letní sezonu byl vytvořený speciální produkt pro seniory s dotací z EU. V naší nabídce můžete nalézt tuto destinaci exkluzivně a my se soustředíme pouze na oblast západní Sicílie – provincie Trapani a ostatní CK se zabývají jinými částmi ostrova. Tato oblast je turisticky nedotčená a tím i zajímavá pro její objevování…Je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, a to pro její klima, moře, písčité pláže a letní počasí již nyní…Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a navštívíte tuto oblast s námi. S přáním hezkého dne

dana

Pardon , už jsem to našla . Hezký den

Slevomat.cz

Kdybychom mohli nějak pomoci, jsme tu pro vás.

dana

Dobrý den ,
jaká bude cena za dítě v případě , že by jela 1 dospělá osoba a dítě 9 let ?

SOLYMARMonika

Dobrý den, výsledná cena je VOUCHER na slevomatu k zakoupení 1 dospělý + 1 dítě, např. u hotelu Paradise Beach Resort VOUCHER na částku: 18.890,– Kč, a tím cestovní kanceláři již nedoplácíte žádný jiný příplatek. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na SLEVOMATU…Hez­ký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru