Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

343 Kč za balíček ročního předplatného časopisu F.O.O.D. a praktické kuchařky dle výběru

4,6 / 5 Mladá fronta a.s. Praha - Modřany  (mapa) 640 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
JM

Dobry den

je mozne predplatne zahajit pozdeji? Pouzila bych jej jako darek k narozeninam v kvetnu, tj prvni zasilka v kvetnu. Diky za info.

Mladá fronta

Dobrý den, aktivace musí proběhnout do 3.4., ale v aktivačním emailu si můžete zvolit datum zahájení doručování. V květnu 23.5. vychází č.6.

Marcela Ambrozová

Dobrý den,
akce jsem využila a předplatné jsem si objednala. Měla bych zájem využít této akce ještě jako dárek pro tchýni. Dostane také knihu, když to objednám já?
Bude také brána jako nový předplatitel nebo si musí předplatné objednat sama?
 Děkuji

Mladá fronta

Dobrý den, dárek-kniha je vždy posílán na plátce, pokud jsou uvedeny při aktivaci dvě adresy. Pokud aktivujete předplatné s tím, že uvedete v emailu č. voucheru a nacionále pouze Vaší tchýně, dostane knihu i předplatné ona.

Veronika

Dobrý den, vašemu časopisu fandím, za tuto cenu asi i předplatím, jen mě zajímá, jestli si knihu mohu vybrat nebo dostanu co bude zrovna skladem?

Mladá fronta

Dobrý den, knihu si vybíráte již při zakoupení voucheru. Nabídka je limitovaná, takže každý předplatitel dostane přesně tu knihu, kterou si vybere.

Barbora

Dobrý den,
nevím jestli to chápu správně, ale zaplatím 343 Kč za časopisy a knihu dostanu zdarma, nebo se platí za časopisy a zvlášť ještě 350 Kč za knihu?
Děkuji za Váš čas

Mladá fronta

Dobrý den, cena 343 Kč je konečná, to znamená, že je v ní obsaženo 12 vydání časopisu, kniha i poštovné.

Jitka

Dobrý den,

je možné v průběhu čerpání změnit doručovací adresu?

Mladá fronta

Dobrý den, ano to je samozřejmě možné. Stačí jen změnu nahlásit na bezplatné lince 800 300 302 nebo na emailu: predplatne.mf@cpost.cz

Drahomíra

Dobrý den, píšete, že nabídka platí pouze pro nové předplatitele. Zakoupila jsem si již předplatné časopisu Dieta, který začnu odebírat od dubna. Znamená to, že již tuto Vaši akci nemohu využít? Děkuji

Mladá fronta

Dobrý den, nabídka platí pouze pro nové předplatitele FOODu. Pokud jste předplatitelkou jakéhokoliv jiného titulu z Mladé fronty, ale FOOD dosud předplacen nemáte, můžete tuto akci využít.

Jane

„Roční předplatné časopisu F.O.O.D.
Sleva 40%: Každý nový předplatitel dostane slevu 40%. Za roční předplatné tedy zaplatí pouze 350 Kč místo původní ceny 583 kč.“

To se mi nezdá jako extra akce tedy.

Mladá fronta

Dobrý den, jedná se o dvě marketingové akce. Zde na Slevomatu nejenže zaplatíte pouze 343 Kč, ale ještě získáte hodnotnou, tématickou knihu.

Anna Glasova

Dobry den,
Je mozne zasielanie aj na Slovensko? Alebo tam bude nejaky priplatok?

Mladá fronta

Dobrý den, uvedená nabídka se týká pouze doručování v ČR. Zasílání časopisu na Slovensko pro nás zajišťuje PressMedia, spol. s.r.o.

Ela

Dobrý den, časopisy doručuje Česká pošta nebo jiná společnost? Děkuji

Mladá fronta

Dobrý den, pro doručování využíváme služeb České pošty.

Miloš Zimmermann

Dobrý den,


píšete „Předplatné začíná od č. 5“, ale zároveň také „Roční předplatné časopisu F.O.O.D. (12 čísel)“. Chápu to tedy tak, že letos obdržím 8 čísel a příští rok 4, celkem tedy 12. Je to tak? 


Děkuji.
Mladá fronta

Dobrý den, ano je to přesně tak. Předplatné je od č.5/2012 do č.4/2013.

Ida

Dobrý den, je prosím možné předplatit časopis, ale knihu jako dárek nechat poslat na jinou adresu než bude předplatitel?

Mladá fronta

Dobrý den, v tomto případě při aktivaci voucheru stačí uvést adresu plátce a adresu odběratele. Na plátce je vždy posílán dárek-kniha, odběratel dostává časopis.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru