Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Medailonky z panenské svíčkové PRO DVA a lahev vína Sauvignon. Báječná večeře v oblíbené restauraci Septim.

4,2 / 5 Restaurant SEPTIM Praha - Vršovice  (mapa) 602 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Eva Flidrova

tak jsem to popletla až v květnu,omlouvám se.

Petr Jetmar

To je jedno,i tak budete spokojeni :-)

Eva Flidrova

Super,těšíme se.Jedem do Prahy na 2 dny 24.4.-26.4.

Petr Jetmar

Fajn.Budete spokojeni.

Eva Flidrova

Je objednáno a koupené a chystáme se do Prahy a tak tady vychvalují …filet mignon a tak je možné druhou porci ochutnat toto jídlo??Máme to nahlásit při objednávání-rezervaci???

Petr Jetmar

Uděláme vše pro Vaší spokojenost :-)))))

Dagmar

Dobrý den, Vaše nabídka mě velmi zaujala.
Ráda bych se zeptala, zda-li by bylo možné nahradit hříbkovou omáčku nějakou jinou ?
 Děkuji

Petr Jetmar

Hezký den.
Není problém.Prosím, při rezervaci stolu na termín, pouze avizovat případné změny.Děláme zhruba 20 různých omáček (chili,bernai­se,holandská atd.),prosím pouze upřesnit.
Děkuji za příspěvek

Martin Trnka

Dobry den,
chtel bych se zeptat jak se tvarite, kdyz na veceri prijdou lide s malymi detmi, po posledni zkusenosti v jedne radoby luxusni restauraci jsem mel pocit, ze obsluha z toho moc nadsena nebyla, ze krome dvou paru dospelych s nimi prisli dve 6 mesicni poteseni. Nic sice nerekli, ale ty ksichy mluvili za vse.

Petr Jetmar

Hezký den.
Velice se omlouvám za kolegy z jiných restaurací.
My se na děti usmíváme.
:-) Tady bude v pohodě.

Petra Panenková Kamínková

Ještě dodám, že jsme přišli ve třech s tím, že gramáž je dost velká na to, aby nám všem stačila dvě jídla. Takže jsme obsluze řekli, že třetí jídlo objednat nepotřebujeme, protože se podělíme. Byli jsme velmi potěšeni, že jsme jídlo dostali (aniž jsme o to požádali) již rozdělené na tři porce. Náš zákazník, náš pán, uděláme, co mu na očích uvidíme.
Už mám zakoupeno.

Petr Jetmar

Hezký den,slečno.
Moc se těším na Vaší návštěvu.Jste velice laskavá a každá hezká zpráva mě dodává optimismus :-)
 Děkuji

Petra

Nekuřácké prostředí i v době večeří?? Tzn. že např. v době 18–20h se nekouří i v kuřácké části? Proč tedy oddělené kuřácké/nekuřác­ké…Jinak nabídka vypadá opravdu dobře.

Petr Jetmar

Hezký den.
V době večeří i v kuřácké části lidé kouří minimálně,protože večeří.
Děkuji za příspěvek

Alena

Byli jsme tu na jiné akci, jídlo bylo výborné, obsluha velmi příjemná. Určitě doporučuji! ;)

Petr Jetmar

Děkuji,slečno,moc

Alena Hatláková

Byli jsme tu na jiné akci, jídlo bylo výborné, obsluha velmi příjemná. Určitě doporučuji! ;)

Petr Jetmar

Děkuji a vážím si toho.:-)

Adam

Dobrý den,
přece jenom bych řekl, že se k vepřové panence hodí spíše červené víno. Je možná výměna vína při rezervaci z bílého na červené?
Děkuji, nabídka vypadá velice lákavě.

Petr Jetmar

Jistě,toto není problém.Je to otázka pohledu.Maso je každopádně bílé, úprava bílá(se smetanou),ale toto je pouze konvence již překonaná.
Děkuji za příspěvek

dali

Vyborne, dekuji. Samozrejme nechci prijit na svickovou – ale kdyz prijdeme skupinka s vice vouchery, nekdo treba budu chtit ochutnat zde vychvalovany filet mignon, nekdo nerad brambory, nekdo treba spis pivo misto vina – tak je skvele, ze restaurace je tak vstricna, ze by s tim nedelala problemy,kdyby lide chteli (drobne) zmeny. Diky, potesila mne nabidka i pristup, jiz jsem koupil.

Petr Jetmar

Hezký den.
Pokud přijde větší skupina lidí s více vouchery, byli bychom rádi,zadat již při rezervaci možné změny.Jsou tak zcela obvyklé.
Děkuji za Váš příspěvek

peta

dobrý den,je možné na tento voucher přijít na oběd?Nebo je to určené pouze na večeři?Děkuji

Petr Jetmar

Hezký den.
V zásadě není určen přesný čas uplatnění voucheru.V poledne zde je poněkud rušno a proto 90% zákazníků mají raději intimní večer při svíčce.
Prosím, objednejte si hodinu dle Vašeho přání.
Děkuji za zájem

dali

Dobry den. Shrnu-li vase predesle odpovedi, tak si v nabidce muzu zmenit jak jidlo, tak i prilohu a rovnez i vino – takze de facto si nakoupim poukazky na konzumaci ve vysi 616Kc/1poukazku a muzu si dat uplne cokoliv? Omlouvam se za vtip, ale takhle to vypada – nemyslim to zle, naopak spis ocenuji, jak dokazete byt vstricni a flexibilni. Nabidka vypada zajimave, ohlasy hostu pozitivni, takze do toho pujdu.

Slevomat.cz

Dobré odpoledne,

jsme rádi, že se Vám nabídka líbí. :)
My i restaurace se snažíme být vstřícní a vyhovět přáním zákazníků, ale samozřejmě předpokládáme, že pokud si někdo zakoupí voucher na medailonky z vepřové panenky s americkými bramborami a lahví vína, nepřijde na svíčkovou s knedlíkem a pivo. :)
Rozhodně však můžeme návštěvu restaurace Septim doporučit a věříme, že právě na tomto pokrmu si zákazníci vyzkouší, že se určitě vyplatí do restaurace zajít i jindy a vyzkoušet další speciality místní vynikající kuchyně. :)

Tomas

Dobry den, bylo by mozne „vymenit“ ne jidlo, ale lahev vina? Napr. za nealkoholicke piti, za dezert,..v hodnote toho vina?
Predem diky za odpoved!

Petr Jetmar

Hezký den.Děkuji za příspěvek
Pokud si budete rezervovat stůl telefonicky,stačí uvést do poznámky,co si budete přát.
Snažíme se vyhovět a výměna pití je zcela samozřejmá
Těšíme se na Vaší návštěvu.

Petr

Zdravím, musím říct, že filet mignon je v Septimu absolutně bezkonkurenční, úžasný a skvělý. Opravdu mistrovskký kousek. Škoda jen, že atmosféru moc pěkně vybavené restaurace kazí zapnutá televize v první místnosti a propojení obou místností pro hosty s kuchyní a z toho plynoucí odér mastnoty…neberte to, prosím, jako kritiku, jen jako návrh na vylepšení jinak spokojeného hosta.

Petr Jetmar

Hezký den.
Děkuji za Váš příspěvek.Pokusíme se vše vylepšit k Vaší spokojenosti.

Ondřej Šmerous

Dobrý den, šla by u jednoho jídla popřípadě změnit příloha?

Petr Jetmar

Hezk den,pane Šmerous.
Vůbec nic pro nás není problém.Stačí při rezervaci nahlásit změnu.
Velice si vážíme Vašeho zájmu a budeme se těšit na Vaší návštěvu
S úctou
Petr Jetmar

MaT

Oddělená = stavebně oddělená? Už jsem zažil několik podniků, které deklarovaly, že mají oddělenou část pro kuřáky a nekuřáky a na místě to pak vypadalo – no – znáte to s tím bazénem, kde se v jedné polovině smí močit do vody a v druhé ne? :-)
Neberte to prosím jako rýpání, dotaz myslím vážně – nabídka se mi jinak líbí, navíc to máme kousek, tak o ní seriózně uvažuji…

Petr Jetmar

Hezký den.V našem restaurantu Septim jsou dvě místnosti oddělené 15m chodbou a nezávislé odvětrávání je zárukou čistého vzduchu. Mimo to se zde nekouří při podávání obědů vůbec a v době podávání večeří také.
Děkuji za dotaz, nekuřácké prostředí lze zaručit.

Petra Panenková Kamínková

Měla jsem zde filet mignon a byl prostě úžasný. Nikdy jsem nic tak dobrého nejedla.

Petr Jetmar

Děkuji moc za pochvalu,moc si jí vážím a těším se na Vaší další návštěvu.:-)

Alice

Dobrý den, bylo by možné vyměnit jednu porci za filet mignon? Samozřejmě cenový rozdíl bychom doplatili. Děkuji.

Petr Jetmar

Hezký den,slečno,sa­mozřejmě vyjdeme vstříc bez problémů.
Obě jídla máme na stálém lístku a při rezervaci jen nahlašte,prosím přáni.:-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru