Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Spolehlivé plenkové kalhotky Helen Harper AirComfort a Swimmies

SG Logistics, s.r.o. 49 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Veronika D.

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda mi při zakoupení více voucherů bude doručeno zboží za jedno poštovné, tzn. 4 vouchery a jedno poštovné, nebo ke každému voucheru bude započítáno automaticky poštovné, tzn. 4 vouchery a 4 poštovné?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Veroniko,
poštovné se učtuje jenom jednou za celou objednávku, ve které mužete objednat více voucheru plenek, nebo také další zboží, kde je prodejcem Slevomat (Finish,Ariel, Puris, Woolite, Dove, Kneipp, Pantene, Palmolive, Twister, Panthenol, Nivea nebo Old spice). Jenom všechno musíte objednat v jedné objednávce,
hezký den

Honza

Skoda, ze se neda reagovat pod dany prispevek, musim tedy jeste jednou. Muj dotaz byl myslen zda se da v ramci 1 voucheru nakombinovat pleny, nikoliv koupit 2 ci 3 vouchery, ale 1 voucher a v nem 1× pleny viz 4–9kg a napr 2× pleny viz 9–18kg. Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den Honzo,
zboží je možné koupit jenom v uvedených kombinacích uvedených, pod „koupit“. Tzn 3ks z jedné velikosti plenek, nebo 1ks plenek na plavání. A případně více voucheru. Takže odpověď na Vaši otázku je: není to možné.
Hezký den

Ivana Šmídová

Dobrý den,
ještě jsem plenky na plavání nepoužívala, proto budu mít možná divný dotaz, ale chtěla bych se zeptat, zda jsou plenky jednorázové, tzn.zda se vykoupání musí plena vyhodit, nebo zda se může nechat uschnout a případně ještě použít. A pokud je jen jednorázová, tak mě zajímá, jak dlouho v ní může dítě být, např. v létě u bazénu, kdy nemá jen svou plaveckou hodinu.
Moc děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den Ivano,
pleny jsou jednorázové, tzn.po vykoupání vyhodit. Ohledem otázky – jak dlouho dítě muže být v pleně, dokud je mu to příjemné. Když je plena plná/příliš mokrá je nutno vyměnit, tak jako i běžnou jednorázovou plenu. Napsali jsme taky dodavateli, takže kdyby jsme získali nějaké doplňující nové info, určitě tady odpovíme,
Hezký den

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano. Velmi se omlouváme, ale od dodavatele jsme zjistili, že plenky lze po osušení použít opakovaně :-) Věříme, že nám zmatky odpustíte a budou vyváženy touto, jistě dobrou, zprávou :)

Honza

Dobry den, jde prosim balicky nakombinovat? Napr plenky pro 4–9Kg 1× a pro 9–18Kg 2×? Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Hezký den, Honzo, určitě, až vyberete první produkt, dostanete se do košíku, objeví se vám tlačítko „Přidat další položku k objednávce“.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru