Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

799 Kč za luxusní 4chodové degustační menu s vínem PRO DVA v restauraci Apostila. Ochutnejte to nejlepší z francouzské kuchyně.

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Yummy

Dobrý den, je možné nahradit ústřice jiným předkrmem, sklenkou vína, nealko nápojem, dezertem,.. zkrátka vyjít vstříc? .-) Vše ostatní je velmi lákavé a pouze kvůli ústřicím váhám s koupí kuponu. Díky za zprávu!

Apostila

Dobrý den, našim hostům se vždy snažíme vyjít vstříc, proto vám můžeme místo ústřic nabídnout sklenku vína nebo 6ks šneků navíc.
Snad budete spokojeni!

Ema

Dobrý den, děkuji za odpověď. A mohli byste mi doporučit nějaké dětské jídlo?

Apostila

Dobrý den, mohu vřele doporučit grilované prso (supreme) z kukuřičného kuřete se zeleninou a brambory, popř. domácími hranolky. Kuchaři i obsluha vám jistě vyjdou vstříc s jakýmkoli přáním – nejlépe by bylo probrat již při rezervaci stolu.

Ema

Dobrý den, na webové stránce restaurace je toto degustační menu v ceně 1.685,– pouze pro jednu osobu. Je tedy menu, které nabízíte pro dvě osoby? Stačí tedy pro dva jeden voucher? Děkuji

Apostila

Dobrý den, ano, jeden voucher platí pro dvě osoby.

Anna Bláhová

Dobrý den,
můžete zobrazit i nápojový lístek? Nebo mě ho prosím zašlete na leen.j@seznam.cz. Děkuji.

Apostila

Dobrý den, nápojový lístek v elektronické podobě nemáme, zde jsou ceny některých nápojů :
Staropramen točený (0,4l) 70,–
Limonády Fentimans 75,–
Aquila/Mattoni malá 50,–
Aquila/Mattoni velká 120,–
Espresso 65,–
domácí limonády 65,–
fresh juice 80,–

Yummy

Dobrý den, rozumím správně nabídce, že si dám např. kombinaci šneků s tuňákem a zbylé dva chody si vyberu z menu? Děkuji za upřesnění…

Apostila

Dobrý den. První chod je pro všechny stejný, a to 3ks ústřic na osobu, dále již si můžete vybírat ze dvou variant. Předkrm – šneci nebo tatarák z tuňáka. Hlavní chod – kohoutek na víně nebo steak z tuňáka. Dezert je opět neměnný – créme brulée.
Doufám, že nyní je to již srozumitelné.

Apostila

Menu a vinné listy již najdete na našich webových stránkách www.apostila-prague.cz. Omlouváme se za komplikace.

Jaroslava Bittmanová

Dobrý den, také bych prosila o zaslání vašeho jídelního a nápojového lístku na jaroslava.bittmanova@volny.cz
 Děkuji

Apostila

Dobrý den, menu jsem Vám zaslala na email.
Děkuji.

Otto Rikitan Ečer

Dobrý den, zašlete mi, prosím, na meil otik.riki@centrum.cz nápojový a hlavně jídelní lístek… Koupili bychom si 3 vouchery a pak ten další by si vybral z lístku, ale nevíme, co máte…

Apostila

Dobrý den, menu máte na emailu.
Děkuji za Váš zájem.

Slevomat.cz

Dobrý den, omlouváme se, omylem jsme vymazali dotaz, který se ptal na to, co by se hodilo za menu pro 11-ti leté dítě. Prosím, kontaktujte přímo Apostilu či sem napište Váš email, Apostila Vám pošle menu na email, momentálně jsou bohužel stránky v rekonstrukci. Děkujeme a omlouváme se za vymazání.

Monika

Dobrý den,
Na stránkách restaurace nejsou ceny vín a nápojů vůbec. Můžete mi to prosím zjistit.
 Děkuji

Apostila

Dobrý den, velmi se omlouvám, momentálně probíhá údržba našich webových stránek. Pokud mi dáte vaši emailovou adresu, mohu vám menu s cenami zaslat.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru