Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

199 Kč za JAKÉKOLIV zboží pro pejsky i pro kočičky v hodnotě 400 Kč. Nákupní poukaz na veškerý sortiment e‑shopu Solidní pes se slevou 50 %!

4,1 / 5 www.solidnipes.cz , studio Esmina Praha - Karlín  (mapa) 42 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Anastasia

Ahoj,
ta kosmetika značky Dr.Lucy je opravdu dobrá. Už jsme zkoušeli psí šampon a kondicioner. Usnadňuje rozčesávání srsti a moc hezky voní. Doporučuju!

Petra

Myslím, že normální člověk zde nenakoupí :) Jukněte sem: http://www.hafani.cz/ tomu říkám SOLIDNÍ obchůdek pro zvířátka :)

Petra

hlavně hračky a oblečení maj za super ceny, nedělám jim reklamu, jen vím kde dobře nakoupit pro svý pejsky :) a navíc mají údaje o výrobci a ceny za pár kaček :)

Solidní Pes

Dobrý večer Petro,
Každý má právo kupovat tam kde se mu chce. Ať si každý rozhodne sam.

Tereza

Tohle je opravdu směšné! Lidi podívej te se na WWW.EBAY.COM věci co prodavají tady na tomto „solidním“ obchůdku at už jde o vodítka o oblečky nebo o botičky…objednáte za 3 dolary i s poštovým do čr (cca 50korun) PS: kdo s tím neumí zachazet tak by se to mel hodně rychle naučit :))… Nedávno jsem si pro svoji kočku objednala pelíšek,dva oblečky,popruh a vyšlo me to vše asi na 700,– !!!!

Zuzana Hornová

Ráda bych dolnila svůj příspěvek, který jsem napsala před 2 dny (4. od shora). Píšete tu, že nelze srovnávat zboží od různých výrobců atd. Takže konkrétně: porovnávala jsem absolutně stejné vitamínové doplňky od stejného výrobce (Gimpet) váha 100g, které kupuji maloobchodně za 59,– a zde je nabízeno tot zboží za 144,– před slevou. Jednoduše – nehorázně předražený e-shop.

andhra

Dobrý den :-)
dívala jsem se konkrétně na ty oblečky, co zde zmiňujete a předražené opravdu nejsou. Třeba ta úžasná maskáčová kombinéza. Ty běžně stojí 790, když jsem měla čerstvé štěně, kupovala jsem pidikombinézu pouze z pérovacího fleecu za 790! Ano, dají se koupit podobné za stopáďo, ale měli jste je vedle sebe v ruce? Rozdíl veliký. Nitě se táhnou všude, málo elastické, látka je nějaká jakoby tenčí atd. A jedna paní zde píše, jak pracuje v lux.psím obchůdku, kam chodí celebrity, no, to jsou ale jen trička na psy přes tisíc. Na to bohužel nemám. Kdybych potřebovala pro mého raťafáka kombinézy, asi bych zde koupila dvě. Ale už máme, od loňské „ruské“ zimy a letos jsme také zakoupili další. Právě ten maskáč s beranem :-) Hezký zbytek neděle, a moc mi tu nenadávejte :-), info:nepracuji v tomto obchodě :-)

Mia

Nezlobte se na mě, ale tenhle eshop je opravdu velmi předražený, sama o tom vím dost, jelikož pracuji v jednom z nejluxusnějších psích obchodů, který navštěvují celebrity. A nemyslím si, že zboží, které je zde nabízeno, bude nějak extra kvalitní

Solidní Pes

Děkujeme za Vaše připomínky. Máte pravdu, že nemáme podrobné informace o zboží. Z fotografie se to nedá poznat. Postupně budeme doplňovat další fotografie a detailní popis ke všem výrobkům. Naši dodavatelé nejsou dobře známé mezi českou veřejností. Ale jsou znamé třeba v Norsku, USA, Švýcarsku, Rusku, Rakousku a v dalších zemích. Firma Dingo Sp. z o. o. nám dodává velmi kvalitní hráčky pro zvířata, pelíšky, tašky, obojky a vodítka a mnoho dalšího. Firma Fiona collection dodává krásné oblečky. Máme v nabídce exkluzivní kosmetiku pro pesjky od výrobce Dr.Lucy. Věřte, že klademe velký důraz na kvalitu dováženého zboží.

X

co je to proboha za zoofilni video?

Ivana

Veronika: Mladá slečna to zrovna vlastnit nebude si myslím. A hodně byste se divila jak rozdílné jsou u nás v česku velkoobchodní ceny. Já si momentálně zařizuji obchůdek s oblečky pro pejsky v Opavě, a můžu říct např. že obleček XYZ můžu nakoupit asi takto: v jednom velkoobchodě se prodává za 400, v druhém za 550, v třetím za 700… a srandu si vážně nedělám

Veronika

Nechápu proč jde někdo do takovéhle akce! Přihlásit se do Slevomatu a pak úmyslně za účelem zisku zvednout o 100% ceny.. Ti lidé ale stále nakupují, to nechápu..
Pipeta na klíště za 100Kč? Kupovala jsem jí za 30Kč… Kšíry na jorka? 399Kč? Já jsem za ně dávala max. 100Kč!!!! Dle projevu a psaní tipuji, že obchůdek vlastní nějaká mladá slečna, ale nezlobte se na mě.. tohle je nechutné.. prý ceny od dodavatele. Vždyť obchodníci nakupují za maloobchodní ceny a tam je cena většinou stejná.. :(

Viktor Eyermann
andhra

Za stovku? A kde jste je proboha koupila? Co já je sháněla, tak opravdu od cca 350 výše. Pro toho, kdo odpovídá ze Solidního psa přeji dobré nervy a opravdu Vám to nezávidím. Za chvíli Vás budou lynčovat :-)

Veselá Eva

No je pravda , že ceny jsou luxusní – myslím že je chyba i v tom že prodejce neuvádí výrobce a celkově informace o zboží jsou nijaké.Např. ty kleštičky na drábky mužou být kvalitni to se z obrázku nepozná a cena by pak odpovídala – ale chybí právě ty další informace.No ale oblečky jsou hezké a za normální cenu tak kdo chce koupit má možnost i ušetřit kupony se sčítají takže koupí kupony za 398 kč a koupí si věci za 800 kč – což je krásný obleček a klidně i ty hárácí kalhotky a k tomu ten balon.Tohle by v obchodě nikdy za tyto peníze nekoupil.Je to asi na uvážení každého zákazníka – mě se to pro mé hafany nehodí – a že jich mám 6 – ale pro mě nic no.Ono to vždycky chce všechny ty slevy brát trošku s rezervou!

Kubis

Předražené zboží skutečně ve většině případů je, bohužel mají provozovatelé obchodu zřejmě né úplně dokonale promyšlené, jak co a za kolik prodávat ;)

Malé srovnání:

  • plastové kleště na odstranění klíšťat – 100,– (např. na zoohit.cz za 39,– )
  • nůžky na drápky – 400,– (jinde na netu př. 139,– stejné)
  • hárací kalhotky – 300,– (běžně v obchodě za 100,–)
… atd.

samozřejmě, trh je trh, prodejce může prodávat co chce a za kolik chce, ale nechápu člověka, který by například uvedené zboží za takové ceny zde nakoupil za několikanásobně vyšší cenu, než je obvyklé :-) Tak, přeji hodně spokojených zákazníků ;).
Anastasia

Dobrý večer všem,
Nesouhlasím s výše uvedenými komentáři. Pokud se vám nelibí jejich sortiment nebo cena, nikdo vás k nákupu nenutí a nevidím žádný důvod k pomlouvání e-shopu. Podle mě mají docela dobrý sortiment třeba psích oblečků. Mému pejskovi to bude slušet. Ty džíny jsou fakt bomba!! Jelikož ceny na ostatní zboží jsou dost vysoké, na oblečky mají dost dobré ceny. Se slevou ta cena bude ještě lepší! Jsem rada, že našla ten obchod a určitě tam něco objednám! Díky Slevomate!

Katka

Naprosto souhlasím, ostatní věci v obchodě jsou možná předražené, ale oblečky jsou podle jiných internetových obchodů nejnižší co jsem našla + když si vezmete slevu 50%. No bomba. Snad odhadnu velikost :-). Koupila jsem si dva vouchery :-)

Petra

To by mě zajímalo, jak jste hledala :D protože když se podíváte na oblečky na stránky http://www.hafani.cz/, tak najdete opravdu značkové oblečky pro pejsky od 112 – 1000 Kč :)

Solidní Pes

Dobrý večer Katko,
Při výběru špatné velikosti nemusíte mít obavy – máte právo na výměnu zboží. Když byste potřebovala nějakou radu, neváhejte a napište nám.

Lucie

No vidím, že nejenomže máte nehorázně předražený e-shop, ale musím souhlasit s Petrou, že název „solidní pes“ je opravdu výsměch. Nemluvě o Vašem arogantním přístupu a jednání. Jak bylo již řečeno výše, jste neseriózní na vůbec Vaše „nabídka“ nepatří na Slevomat.cz. Kazí nejen pověst, ale také to, proč byl slevomat založen a funguje.

Solidní Pes

Pokud máte nějaké připomínky nebo komentáře k nazvu e-shopu nebo k sortimentu nebo k naší práci prosím napište na info@solidnipes.cz. Vážíme si každého názoru a snažíme se uspokojit přání zákazníků.
Děkujeme a přejeme hezký víkend.

Solidní Pes

U Vietnamců nemáme žádné pobočky ani partnery:) Ale děkujeme za informace! Nevěděli jsme, že máme na trhu takovou mezinárodní konkurenci.

Petra

Tak to je mazec. Koukám na ty oblečky a většinu z nich jsem viděla u vitnemců kolem 145 Kč, hlavně ty lesklé šusťákové a vojenský vzhled, naprosto totožné, tipovala bych, že je to od jednoho a samého dodavatele! Název Solidní pes je tedy opravdu výsměch!

SolidníPes

Dobrý den, děkujeme za Vaše názory, ať kladné či negativní.
Ano, Ústní sprej pro psy Stomaclean máme za 190 Kč, protože ta cena se odvijí ot ceny dodavatele. Omlouváme se za to. Je to trh a zákazníci si mohou vybírat lepší ceny :)
Ale! máme lepší ceny třeba na botíčky pro pejsky. Na internetu je můžete najít za 600–700 Kč, http://petshop.vetcentrum.cz/cz/zbozi/120_0/boticky-pro-psy, u nás to stojí 551 Kč.
Máme velký výběr psích oblečků za průměrnou cenu a mnoho dalšího.
Děkujeme za porovnání naších cen s konkurenci. Mate možnost využit slevu na to co se vám nezdá předražené.
S pozdravem, Váš Solidní Pes.

Jirka

A když už jste „solidní“ pes i prodejce :D tak pište prosím aspoň bez chyb, neboť to budí dojem, že nejste z ČR :D Viz OT ceny dodavatele, se má psát OD ceny dodavatele!!!

J.

Děkujeme a přejeme hezký víkend ;)

Solidní Pes

Děkujeme za upozornění a za chybu se omlouváme. Přejeme hezký víkend i Vám :)

Petra

Jediné pozitivní na téhle slevě je to pěkné video, ceny opravdu nehorázně nadsazené…

eva

bohužel nedá se nic jiného než souhlasit se všemi názory… jedna z nejhorších nabídek :-((((((

Míša

Ano ceny jsou nehorázně přemrštěné, taky jsem myslela že dnes něco koupím, ale když jsem na to koukla tak ani náhodou, nevím proč to sem dáváte ..

Katka

Dobrej podraz tenhle e-shop. Nehorázně vysoký ceny, taková nabídka tu nemá co dělat.

Jolana

Souhlas, ceny přemrštěné, i se slevou jsou dražší než jiné obchody, v kterých nakupuji. Měla jsem radost, že dnes nějakou slevu využiji, ale rychle mě přešla.

Zuzana Hornová

V tomto e-shopu si stoprocentně nikdy nic nekoupím. Naprosto ztratili mou důvěru, když jsem se podívala na zboží, které kupuji za 59,– bez poštovného a tady ho nabízí za 144,–. Tzn. s 50% slevou za 72,–. Je to jen blamáž na zákazníky. Předražené zboží, které i po poloviční slevě stojí víc, než jinde. Taková firma KAZÍ DOBROU POVĚST SLEVOMATU.

Sisi

Nad nabídkou jsem zajásala, pak jsem se ale podívala na ceny.. Příklad: pochoutky Brit care mořské plody kupuji v kamenném obchodě za 42,– na internetu se prodávají od 31,– do 40,– Tento e-shop je má za 75,– TO JE VTIP?!

Michaela

Naprosto souhlasím s Lucií… provozovatel nenabízí žádnou slevu, jen si ukrojí kousek ze svého nehorázně vysokého zisku. Pro srovnání : Ústní sprej pro psy, Stomaclean, 50 ml … zde cena 190,– Kč, jinde běžně cca 73 – 98,– Kč … VELMI NESERIOZNÍ OBCHOD

Lucie

Ahoj,

můj názor je, že se jedná o velice předražený e-shop. Balonek který běžně koupíte za 35,– tam stojí 200,. a věřte mi že je úplně totožný.
Pro mě nezajímavé, ale věřím že zákazníci se najdou.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru